Adana 5. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası 11-12 Mart 2017

Geleneksel Çanakkale Şehitlerini Anma Masa Tenisi Turnuvası 05 Mart 2017
6 Mart 2017
ITTTCVS Katılımcı Listesi & Maç Programı
9 Mart 2017

ADANA VETERAN MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

5.ADANA MASA TENİSİ TURNUVASI

Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, Masa Tenisi Adana İl Temslciliği tarafından ve Kemal Sağ’ın Turnuva Direktörlüğünde düzenlenen 5.Adana Veteran Turnuvası 41 masa ve 315 sporcunun katılımı ile Sabancı Spor ve Sergi Salonunda yapıldı.

Turnuvaya bayanlarda 31, erkeklerde 284 olmak üzere toplam 315 sporcu katıldı.

Karşılaşmalar erkeklerde 30-39, 40-49, 50-59, 60-64, 65-69, ve 70 üzeri, bayanlarda 30-39, 40-49 ve 50 üzeri kategorilerinde yapıldı.

Turnuvaya İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, K.Maraş, Konya, Samsun, Hatay, Antalya, Muğla, Mersin Osmaniye, Gaziantep, Aksaray, Kocaeli, Kayseri, Karaman, Kırıkkale, Malatya, Manisa, Aydın, Bayburt, Giresun, Hakkari, Isparta, Kırklareli, Kütahya, Sakarya ve Sivas illerinin yanı sıra Irak, KKTC, Yunanistan, İran, Güney Kore, Suriye ve Rusya’dan da sporcular katıldı.

İZVET ve Ege Bölgesi veteranları 23 sporcu ile en çok sporcu ile katılan iller arasında 4.sırada yer aldı.

Sporcularımız katıldıkları müsabakalar sonunda başarılı dereceler aldılar.

Tüm sonuçlar ile birlikte ,derece alan sporcularımızın aldıkları dereceleri koyu renkli olarak görebilirsiniz.

Katılan tüm İZVET’li ve Ege’li veteranları kutluyoruz.

İZVET Yönetim Kurulu

TE70+
1-Abdullah Aydın
2-Ahmet Kuzu
3-Aydın Bingöl
3-Oktay Aras
C:Güven Candan

TE65-69
1-Suphi Atlıhan
2-Abdurrahman Faruk Pınar
3-Kemal Develi
3-Erman Bozkurt
C:Sırrı Aksoy

TE60-64
1-Kürşat Çavuşoğlu
2-Sadi Uluçay
3-Ahmet Ertuğrul Henden
3-Özcan Ceyhan
C: Yalçın Kalay

TE50-59
1-Cengiz Akdağlı
2-Ahmet Şahan
3-Sinan İncegöz
3-Akif Ercenik
C: Aydın Demirkol

TE40-49
1- Einanllou Gafarpour
2-Sadi Alkan
3-Georgios Kyrikopoulus
3-Tufan Yalçın
C:Rauf Doğru

TE30-39
1-Sarmad Duraid
2-Erkan Kızıltaş
3-Berkem Ertem
3-Adem Güneşoğlu
C:Sinan Çağlar

TK50+
1-Işık Ertufan
2-Nilgün Leblebici
3-Mehlika Basut
3-Şerife Tandel
C:Tülin Karataş

TK40-49
1-Suzan Mutlu
2-Aynur Mutlu
3-Ülkü Belir
3-Sema Karahan
C:Özlem Özer

TK30-39
1-Eda Özer
2-Sibel Çullu Tekin
3-Gamze Gül Köseler
3-Meliha Gümüşel
C:Özen Atlıhan

CE70+
1-Çoşkun Süer/Nurdoğan Altınışık
2-Tarık Özkan/Ahmet Kuzu
3-Oktay Aras/Ercan Ceylan
3-Aydın Bingöl/Güven Candan

CE65-69
1-Erman Bozkurt/Abdullah Aydın
2-Seyhan Candan/Sırrı Aksoy
3-Abdurrahman Faruk Pınar/Mehmet Erdem
3-Can Bingöl/Öner Bildiren

CE 60-64
1- Kürşat Çavuşoğlu/Ahmet Ertuğrul Henden
2-Suphi Atlıhan/Mustafa Akar
3-Ferit Atabey/Fadıl Olguner
3-Celal Özal/Zihni Tunay
C:Yalçın Kalay/Erdem Hodul

CE 50-59
1-Salih Bilgin/Mehmet Şen
2-Cengiz Akdağlı/Atilla Çamlıdağ
3-Savaş Ertufan/Sinan İncegöz
3-Adnan Yüksel/Ümit Zedelenemez
C: Ahmet Şahan/Raif Özen

CE 40-49
1-Mesut Barkale/Tufan Yalçın
2-Paata Pirstkhalava/Atilla Aydın
3-Einanllou Gafarpour/Mohammed Mustafa Mahamd
3-Temel Gökkaya/Ergin Okatan
C: Hüseyin Baktemen/Mustafa Öcal

CE 30-39
1-Erdinç Halbutoğulları/Taci Menteş
2-Muammer Orhan/Barış Özek
3-Fatih Erden/İbrahim Eke
3-Sarmad Duraid/Qalandar Nasraddin
C: Sabri Metin İskit/Mehmet Saylak

CK 30+
1-Işık Ertufan/Sema Karahan
2-Suzan Mutlu/Betül Tan
3-Yeşim Dönmez Akdeniz/Halide Yıldız
3-Neslihan Öner/Aynur Mutlu
C:Ülkü Belir/Tülin Karataş


1-Işık Ertufan/Savaş Ertufan
2-Suzan Mutlu/Salih Bilgin
3-Neslihan Öner/Paata Pirstkhalava
3-Ülkü Belir/Mehmet Şen