2017 6. Uluslararası Veteran Takım Şampiyonası

Sevgili İZVET ve EGE Bölgesi Masa Tenisi severler,

Bildiğiniz üzere İZVET olarak, değerli Savaş ERTUFAN abimizin destekleri ve tüm Veteran Dernek Başkanlarının da cesaretlendirmesi ile 2.Yılda bir yapılan 6.IVTTS Uluslararası Masa Tenisi Takım Turnuvasının Organizasyonunu İZVET olarak üstlendik.

Turnuvamızı sizlerin de desteği ile 18-19-20 Ağustos 2017 tarihleri arasında, İZMİR Kaya Termal Otel de yapmayı kararlaştırdık ve IVTTS Yönetim Kurulundan da onayı aldık.

Öncelikle bu turnuvanın, ülkemizi, güzel İzmir’imizi tanıtmaya yardım edeceğini düşünerek, hepimiz için hayırlı olmasını diler, günden güne daha fazla birlik olmaya başlayan Türkiye Veteran Derneklerinin de birlikte daha sıkı bağlarla çalışmasına katkıda bulunacağını ümit etmekteyim.

Bu turnuva Takım Turnuvası olduğu için, müracaatların Mevcut Derneklerimizin üzerinden yapılmasının daha uygun olacağını düşündük. Bu maksatla her derneğe, şu an için Avrupa’dan ne kadar bir katılım olacağını öngöremediğimiz için, Erkek ve Kadın olarak her yaş grubu için 2 Takım la katılma hakkı tanıdık. Türkiye den toplam katılıma göre bu kotada değişiklikler yapılabilir.

Turnuvaya kayıt müracaatları İZVET ve EGE Bölesi için İZVET Derneği üzerinden yapılacaktır.

İZVET olarak İZMİR ve EGE Bölgesinden Mart 2017 sonuna kadar müracaatları kabul edeceğiz ve her yaş grubundaki müracaat eden takım sayısına göre gerekirse Nisan 2017 ayının ilk haftasının sonunda mini bir turnuva yapacağız, turnuva sonucunda sıralama belli olacak ve daha sonra Mayıs ayının sonunda tüm katılım sayıları belli olduktan sonra tekrar değerlendirme yapacağız.

1.  İyi bir planlama yapabilmemiz için Türkiye den katılacak olan takımların bir an önce belirlenmesi de gerekmektedir. Bu nedenle sizlerden ricam 31.05.2017 ye kadar takım kayıtlarını yaptırmanız ve otelde konaklayacaklar için otel ücretlerini toplayıp izvet e iletmenizdir. Bu konu ile ilgili İZVET  deki yetkili arkadaşlarımız ; Zafer Yıldırım ve Göksel Alpaslan’dır.

E-mail : zafer.yildirim@izvet.com.tr

E-mail :goksel.alpaslan@izvet.com.tr

2.  Bildiğiniz üzere biz şu an için her derneğe her yaş grubunda en fazla 2 adet takımla katılma hakkı verdik ancak Avrupa dan katılıma göre bu kriterde değişikliğe gidebiliriz bu nedenle sizlerden ricam herhangi bir yaş grubunda 2 den fazla takım ile katılma talebiniz varsa bunu da belirtmenizdir.

3.  Mayıs ayı içinde, turnuva açılışında Türkiye yi temsil açısından tek tip bir tişört tasarımı yapacağız ve sizlerin görüşüne sunacağız. Düşüncemiz ise sol göğüsde Türk Bayrağı, sağ göğüsde ise takımın bağlı olduğu dernek logosu bulunmasıdır. Bunu da görüşlerinize sunuyorum.

 4.  Otel ile yılın başında yapılan anlaşma Euro kurlarına göre olduğu için ve Euro da son  zamanlarda düşüş olduğu için Mayıs ayına kadar ( 31.05.2017) yapılacak ödemelerde aşağıdaki yeni fiyatlar geçerli olacaktır.

 Konaklama Fiyatları ;

Single Deluxe Oda Fiyatı: 300 TL  ( Single odada tek kişi 300 TL )

Double Deluxe Oda Fiyat: 400 TL  ( Double Odada kişi başı 200 TL )

Triple Deluxe Oda Fiyat:   500 TL   ( Triple Odada kişi başı 165 TL)  

5.  Turnuvaya herhangi  bir derneğe üye olmayan veya ayrı bir şehirden katılmak isteyen Veteran takımları direk olarak kayıt yaptırabilecektir.

6.  Dernek üzerinden kayıt yaptıracak olan takımlarda dışarıdan bir oyuncu katılabilecektir.

Aşağıda Turnuva kurallarını , Kayıt şartlarını ve Turnuva Kayıt Formunu bulabilirsiniz.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, hep birlikte bize yakışacak bir turnuva organizasyonu gerçekleştirmeyi dilerim.

Saygılarımla,

Tolga Murat OZDEMİR
İZVET YK Başkanı

Turnuva kayıtları devam etmektedir.

Şu ana kadar çeşitli Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden farklı yaş gruplarında 35 Takım ve Türkiye’den 32 takım kayıt yaptırmıştır.