İZVET “Serbest Takım Ligi” başlıyor!!!

Uluslararası Çeşme Veteran Masa Tenisi Turnuvası 14-15 Mayıs 2022
22 Ocak 2020
Çeşme Veteran Masa Tenisi Turnuvası 20-21 Mayıs 2023
17 Nisan 2023

2020-2021 İZVET SERBEST TAKIM LİGİ YÖNERGESİ:

1- Başvurular Ekim-2020 ayının sonuna kadar alınacaktır.

2- Takımlar oyuncu listesi ile başvuracaklardır.

3- Listede en az 3, en çok 5 oyuncu olacaktır.

4- Listedeki her oyuncu ücretlendirilecektir.

5- Katılım ücretleri; Üyeler ve öğrenciler 150 TL., üye olmayanlar 250 TL.

6- Bayanlar için indirim uygulanacaktır. Üye bayanlar 75 TL., üye olmayan bayanlar 125 TL.

7- Ücretler bir kereye mahsus ve peşin alınır.

8- Lig’de yer alacak takım sayısı masa sayısına orantılı olarak 14 takım ile sınırlandırılmıştır. 14 takımlı lig’de fikstür’ün yetişmesi amacı ile 1.devrede bütün takımlar birbirleri ile maç yapacaklar, devre sonunda oluşan puan sıralamasına göre lig ikiye bölünerek playof-A ve playof-B şeklinde oynanacaktır.

     Şayet 14 takımdan fazla müracaat olursa toplam takım sayısını ikiye bölerek iki tane lig olacak şekilde oynanacaktır.

9- Lig 03.11.2020 Salı günü başlayacaktır. Maçlar Salı günleri saat 19:00 da başlayacak, gelmeyen takım oyuncuları en çok 19.30’a kadar beklenecektir. Aksi halde; hazır olan oyuncular ile maçlar başlatılacaktır.

10- Her takımın her devrede bir erteleme hakkı vardır. Erteleme hakkı bir sonraki devreye devredilemez, ya da hak doğmadan önce kullanılamaz.

11-Takımlar 1.devreyi başladıkları kadro ile bitireceklerdir. 2.devre başında transfer yapabileceklerdir. Transferi söz konusu oyuncu aynı sezonda başka bir takımda oynamış olmayacaktır. 2.devre transferi katılım ücreti yukarıda belirtilmiş olan ilgili kategori kadar olacaktır.

12-Oynanan maç sonuçları dernek rating sistemine işlenecektir.

13-Oynanacak maç sistemi; daha çok maç yapılsın diye 9 tek maçı üzerinden 5 alan şeklinde oynanan swaytling sistemi kullanılacaktır.

14-Sezon sonunda dereceye giren takımlar madalya ile ödüllendirilecek, ayrıca KBS firması tarafından lastik,top ve tekstil hediyeleri verilecektir.

15- ÖZEL DURUM:

      a-) Bir takım, bir oyuncusunu sezonu kapatacak kadar sakatlık, tayin v.b. sebepler ile kaybetti ise mağdur olan takım veya takımlara Yönetim Kurulu karaı ile transfer izni verilebilir.

      b-) Takım kadrolarının herhangi birisinde yer alan bir oyuncu eğer federasyonun takvimlerinde yer alan bir müsabakaya katılacak ise izinli sayılacak ve o takımın maçı erteleme hakkını kaybetmeksizin ertelenecektir.

Saygılarımızla,

İZVET Yönetim Kurulu

Show all